Jake Paul nokautuje przeciwnika Ryana Bourlanda w pierwszej rundzie przez TKO

Jake Paul dał brutalny i szybki występ 3 marca, pokonując przeciwnika Ryana Bourlanda przez TKO w pierwszej rundzie .

Jake Paul porzucił walki z wpływowymi osobistościami, aby spróbować podążać bardziej konwencjonalną ścieżką w stronę supergwiazdy boksu .

Jake wybrał swojego pierwszego przeciwnika w tej nowej podróży na Amerykanina Ryana Bourlanda, który przystąpił do walki z rekordem 17-2 na karcie walk w Portoryko 3 marca, której zatytułowaną była Amanda Serrano (która ostatecznie nie została dopuszczona do walki). .

Przystępując do walki, fani wierzyli, że Jake Paul z łatwością pokona stosunkowo nieznanego przeciwnika Bourlanda, ale niewielu przewidywało, że będzie to tak łatwe, jak było.

Jake bez problemu kończy walkę w pierwszej rundzie

Ryan Bourland utrzymywał zainteresowanie przez pierwszą minutę walki, powstrzymując Jake’a próbnymi uderzeniami, ale Jake Paul dał jasno do zrozumienia w drugiej minucie walki, że jest lepszym zawodnikiem.

Pomaszerował naprzód, pokonując kilka ciosów zadanych przez Bourlanda i zaczął zadawać grad ciosów swojemu przeciwnikowi.

Sędzia zaczął zbliżać się do zawodników, a Bourland nie miał odpowiedzi na ciosy Jake’a, w tym kilka ciężkich haków, które trafiały czysto.

Bourland w końcu nie był w stanie znieść więcej brutalnych kombinacji i zwinął się w kłębek na linach, a sędzia machnął ręką, przerywając walkę, dając Jake’owi TKO w pierwszej rundzie, co podniosło jego rekord do 9-1.

„Chciałem, żeby ta [walka] trwała trochę dłużej” – narzekał Jake w wywiadzie po walce.

Mimo to Jake może mieć ochotę na dłuższą walkę, ponieważ krążą plotki o potencjalnym rewanżu z Tommym Furym , który dał bratu Paulowi pierwszą w historii porażkę w boksie zawodowym.