Nagrody za sezon 6 NBA 2K24: postępy w MyTeam i MyCareer, plany zajęć i więcej

Oto wszystkie nagrody, które można zdobyć w sezonie 6 NBA 2K24, a także plany, które będą aktywne przez cały sezon.

5 kwietnia firma 2K zaprezentowała ścieżkę nagród za sezon 6 dla NBA 2K24 MyCareer i MyTeam.

W tym sezonie skupimy się głównie na gwieździe Thunder, Shai Gilgeousie-Alexanderze, ponieważ jego karta o wartości 99 OVR będzie główną nagrodą w MyTeam. Ponadto gracze MyCareer będą mogli zdobyć nowe elementy do personalizacji, w tym kombinezon zmechanizowany.

Nagrody MyTeam i MyCareer za sezon 6 w NBA 2K24

Oto przegląd wszystkich nagród dostępnych w ramach ścieżki MyTeam i MyCareer w sezonie 6 w NBA 2K24, łącznie z nagrodami premium.

POZIOM NAGRODA MOJEGO ZESPOŁU NAGRODA MOJAKARIERA NAGRODA PREMIUM
1 98 OVR Wolny agent Chet Holmgren Koszulka sezonu 6 Sezon 6 Duraga
2 Moneta 30-minutowego podwójnego XP Moneta 30-minutowego podwójnego XP 2500 V.C
3 Pakiet piłek i strojów sezonu 6 Pomarańczowy i jasnoniebieski szlak kulkowy 30x zwiększenie umiejętności (5 gier)
4 2 typy Wniebowstąpienia Miernik strzału spadającej gwiazdy Dynamiczny duet Pink Diamond Russell Westbrook i Serge Ibaka
5 Diament NBA ’23-24 + pakiet niesprzedawalny Wskaźnik gracza pierścieniowego 2500 V.C
6 Szmaragdowy Bal z Nagrodą Animacja Demon Eyes w idealnym wydaniu Kolorowy krawat bez rękawów
7 Moneta 60-minutowego podwójnego XP Banery koszykówki 60-minutowa moneta podwójnego XP MyTeam (x4)
8 2 tokeny MyTeam Wzmocnione akcesorium 2500 V.C
9 3 typy Wniebowstąpienia Odznaka poziomu C wysokiego ryzyka 15x wzmocnienia Gatorade (5 gier)
10 94 OVR Patricka Millsa Ból oczu, czarny twarz Pakiet opcji Diamond Shoe Boost (wybierz 10)
11 Pakiet opcji odznaki (wybierz 5) Moneta 60-minutowego podwójnego XP 2500 V.C
12 Szafirowy Bal z Nagrodą Banery Bucks i Bulls 60-minutowa moneta podwójnego doświadczenia MyCareer (x2)
13 Moneta 60-minutowego podwójnego XP Emotki Sezonu 6 #1 10 typów Wzniesienia
14 4 typy Wniebowstąpienia Wskaźnik odtwarzacza Wave 2500 V.C
15 NBA ’24: Różowy Diament z serii 2, niesprzedawalny pakiet równych szans Koszykówka Shai Gilgeous-Alexander Animowane skarpetki ziemskie
16 3 żetony MyTeam Wzmocnione akcesorium Pakiet opcji odznaki Hall of Fame
17 Pakiet opcji odznaki (wybierz 5) Banery Thunder i Timberwolves 2500 V.C
18 Rubinowy Bal z Nagrodą Odznaka wysokiego ryzyka poziomu B 30x zwiększenie umiejętności (10 gier)
19 5 typów Wzniesienia Moneta 60-minutowego podwójnego XP Dynamiczny duet Galaxy Opal Xaviera McDaniela i Davida Thompsona
20 96 OVR Jordana Poole’a Kostium maskotki do noszenia 2500 V.C
21 Pakiet różnorodnych butów Srebrny seter podłogowy 60-minutowa moneta podwójnego doświadczenia MyCareer (x2)
22 Pakiet opcji odznaki (wybierz 5) Pakiet emotek sezonu 6 nr 2 60-minutowa moneta podwójnego XP MyTeam (x6)
23 6 wyborów wniebowstąpienia Wzmocnione akcesorium 2500 V.C
24 5 żetonów MyTeam 60x zwiększenie umiejętności (10 gier) 30x wzmocnienia Gatorade (5 wzmocnień)
25 Różowy Diament Ty Lue Fryzura blond Frohawk 10 000 punktów MT
26 Moneta 60-minutowego podwójnego XP Banery Jaylen Brown i Trail Blazers 2500 V.C
27 Bal z nagrodą Ametyst Moneta 60-minutowego podwójnego XP 2x 60-minutowe monety podwójnego PD
28 Pakiet różnorodności obuwia diamentowego Opaska REC sezonu 6 10 typów Wzniesienia
29 7 wyborów wniebowstąpienia Odznaka poziomu A wysokiego ryzyka 2500 V.C
30 98 OVR Parafia Roberta Gokart 30x zwiększenie umiejętności (5 gier)
31 Moneta 120-minutowego podwójnego XP Emocje Sezonu 6 #3 98 Galaxy Opal Ray Allen
32 8 wyborów wniebowstąpienia Sztandary czarodziejów i wojowników 5000 VC
33 Pakiet opcji Shoe Boost (wybierz 10) 30x wzmocnienia Gatorade (10 wzmocnień) 30-minutowa moneta podwójnego doświadczenia MyCareer (x6)
34 Diamentowy Bal z Nagrodą Moneta 60-minutowego podwójnego XP 15 000 ton
35 Pakiet opcji odznaki Hall of Fame Kombinezon wyścigowy sezonu 6 5000 VC
36 10 typów Wzniesienia Kask na deskorolkę Kask do odbijania
37 Niesprzedawalny obrót koła Moneta 120-minutowego podwójnego XP Pakiet opcji gracza, którego nie można sprzedać
38 Pakiet opcji odznaki Hall of Fame Odznaka poziomu S wysokiego ryzyka 10 000 VC
39 25 000 ton Kombinezon kosmiczny Mecha Kombinezon mechaniczny GIANT
40 99 OVR Shai Gilgeous-Alexander Złoty zestaw podłogowy Pro Pass 99 OVR Shai Gilgeous-Alexander

Ci, którzy kupią Przepustkę Pro, będą mogli otrzymać dodatkowe nagrody oprócz tych, które można zdobyć w Sezonie 6. Obejmuje ona dodatkowe punkty MT i VC oraz 98 OVR Paolo Banchero.

Sezon 6 99 OVR Shai
2 tys

Jak zrobić postęp w sezonie 6

Ścieżka działa mniej więcej tak samo jak w sezonach 1-5. Zamiast dwóch odrębnych ścieżek nagród — jednej w MyCareer i jednej w MyTeam — w NBA 2K gracze mogą teraz grać w jednym trybie i zdobywać nagrody w obu trybach gry.

Gracze mogą robić postępy na ścieżce nagród, zdobywając PD. XP w MyTeam można zdobyć grając w gry i realizując cele dynamiczne.

W MyCareer właściciele gry mogą zdobywać XP, grając w The City lub The Neighborhood dla graczy starej generacji. Ci, którzy zdobywają dobre oceny, wygrywają mecze i osiągają dobre wyniki, zarobią więcej.

Dodatkowo każdy, kto chce zmniejszyć grind, może kupić pominięcia poziomów, aby przyspieszyć postęp.